Vai tu var tirgoties mūsu lapā?
Izlasi mūsu reģistrācijas nosacījumus

“Mums ir svarīgs ikviens, ja vien tu rada lietas par kurām tev mirdz acis un gavilē sirds. Lai tā ir lieta, ko tu mīli un lai zem tā vari parakstīties ar savu vārdu.. aiz lepnuma.”

Latvijā radīts produkts

Šis mums ir ļoti svarīgi, jo mēs vēlamies lai cilvēki, kas dzīvo Latvijā un arī tie kas aizbraukuši dzīvot citur varētu iegādāties arvien vairāk Latvijā radītu lietu. Mēs priecāsimies ja jūsu produkta galvenās sastāvdaļas arī būs ņemtas no Latvijas, bet mēs apzināmies, ka ne viss mūsu zemē ir pieejams. Bet noteikti idejai un radīšanas procesam ir jābūt vietējam. Mēs esam par #pērcvietējo!

Stāsts

Mēs gribam zināt tava produkta stāstu, kā tu pie tā esi nonācis un kāpēc tu tieši to radi. Jo tam ir tik pat liela nozīme, kā pašam produktam. Šo stāstu var papildināt arī skaistām bildēm un video materiāliem. Lai ikviens varētu sajust tavu ieguldīto enerģiju.

Zīmols ar identitāti

Lai veicinātu produkta atpazīstamību un to būtu vieglāk identificēt, mēs gribētu lai tu tam dod nosaukumu jeb zīmolu ko tu liksi stāstam, kā virsrakstu. Vēl nepieciešama zīmola identitāte jeb logo, jo cilvēki lietas ātrāk un vieglāk ar simbolu palīdzību. Mēs arī esam izveidojuši sadaļu Padomi.

Reģistrēta uzņēmējdarbība

Ja tu gatavo kaut ko savam priekam vai kā dāvanu draugiem tad tu to vari tā arī droši darīt, bet ja vēlies to pārdot tad tev jābūt reģistrētai kādai uzņēmējdarbības formai: sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA), zemnieku saimniecība (z/s), mirkouzņēmums, pašnodarbinātais, patenta maksātājs. 

Kā tu varu piereģistrēties un atvērt virtuālo veikalu?