Mūsu stāsts

Baiba Ivanovska

interjera un  rotu dizainere

ZONDA dizains

ZONDA\\ jewelry

_abiete_ 

Idejas autore

 Laikā, kad mūsu valstī valdīja pandēmija un daudzi sēdēja mājās. Man radās ideja, par virtuālo rokdarbu tirgus izveidi Latvijā. Jo es vairāk kā 10 gadus nodarbojos ar rotu dizainu (9 gadus pamatnodarbošanās ir interjera dizains), tāpēc es ļoti labi zināju, kā šajā laikā jutās tie, kas rada un aktīvi darbojās klātienes tirdziņos, kas daudziem bija kļuvis par dzīvesveidu.

Izpētot pasaules praksi un liekot lietā savu daudzu gadu pieredzi dažādu jomu uzņēmējdarbībā, izveidoju šo pirmo virtuālo rokdarbu tirgu Latvijā – HandMadeMarket.lv

Katra mazākā detaļa, bilde un izkārtojums, teksts un logo ir manis izdomāts un radīts. Tā lai tas ne tikai funkcionētu, bet arī labi izskatītos. Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar programmētāju arī tapa šī lapa. 

Bija milzīga vēlme tādā brīdī radīt kādu atbalsta instrumentu, lai palīdzētu pašmāju dizaineriem, amatnieku un mazajiem ražotājiem, veidojot virtuālu saikni un savest kopā ražotājus ar pircējiem.

Jo bija skaidrs, ka šajā brīdi ikviens pirkums, kas izdarīts pie vietējiem Latvijas ražotājiem var izglābt kādu mazu ģimenes biznesu, piepildīt sapni vai ļaut dzimt jaunām idejām.

Es ticēju tam, ka rīt būs jauna diena un mums visiem tajā būs jādzīvo. Tāpēc es esmu par haštagu #pērcvietējo

Kā radās HandMadeMarket.lv?​

HandMadeMarket.lv lapa ir radusies ļoti vēsturiskā brīdī, 2020.gada maijā. Daudzi šo laiku atcerēsies, kā 21.gadsimta lielāko pandēmiju, kas teju ieskāva visu pasauli. Laiku, kad lielākai pasaules daļai bija noteikti stingri ierobežojumi un dīkstāve.

Kas ir HandMadeMarket.lv?​

Šī ir pirmā platforma, kas piedāvāja virtuālo rokdarbu tirgu Latvijā. Jāsaka gan, ka Latvija vēl šim virtuālam tirgum nav īsti gatavi. Pielāgojoties klientu un tirgotāju vēlmēm tika izveidots virtuālais veikals. Šeit varat iepazīt zīmolus no Latvijas dizaineriem, amatniekiem un mazajiem ražotājiem. Mūsu mērķis ir apkopot pēc iespējas lielāku ražotāju skaitu, lai mūsu lapa kļūtu par virtuālo lielveikalu ar Latvijā ražotām lietām. Šeit var ne tikai iepazīties tuvāk ar ražotāju un viņu produkciju, bet arī to ērti iegādāties. Mēs esam radījuši iespēju vienā pirkuma grozā ievietot produktus no dažādiem ražotājiem un to apmaksāt ar vienu rēķinu. Bet produkciju jūs saņemsiet tieši no ražotāja, tā labākajā kvalitātē. 100% garantējam ka produkts ir Latvijā ražots.

Aicinām pulkā.. nav svarīgi, kurā Latvijas malā, pilsētā vai laukos tu šobrīd atrodies. Pievienojies un parādi mums savu izloloto produktu, kuru mēs aiznesīsim līdz pircējam!

Ja tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai idejas raksti:

Tālr.

+371 2 64 64 64 0

E-pasts:

info@handmademarket.lv