Distances līgums un atteikumu tiesības

ZONDA dizains SIA (reģ. nr. 41203035773), juridiskā adrese  Skrundas iela 10-1, Kuldīga, Latvija tās valdes priekšsēdētājas personā no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu HandMadeMarket interneta mājas lapā un ir apstiprinājusi, ka piekrīt šī līguma noteikumiem, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

1. Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

1.1. Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu.

1.2. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

1.3. Pārdevējs nodrošina preču piegādi 3- 5 dienu laikā (ja nav norādīts pie preces cits piegādes termiņš), kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

1.4. Gadījumos, ja pasūtītā prece nav pieejama vai radušās problēmas piegādē, tad Pārdevējs par to informē Pircēju vienas darba dienas laikā.

1.5. Pārdevējs apliecina, ka interneta veikalā atrodamās preces ir Latvijā radīts roku darbs.

1.6. Par preces kvalitāti un garantiju atbild preces izgatavotājs (turpmāk saukts – Ražotājs).

1.7. Vispārīgs preču apraksts, sastāvs, iepakojuma un piegādes veids katrai precei aprakstīts individuāli. Pārdevējs informē, ka informācija par produktu var tikt mainīta bez brīdinājuma.

1.8. Pircējs brīdina, ka produktu krāsas dzīvē var atšķirties no interneta redzamajām, monitoru uzstādījumu dēļ.

1.9. Produktu cenas katram produktam ir atspoguļotas atsevišķi. Pārdevējs informē, ka cenas interneta veikalā ir mainīgas, cenu Pārdevējs var mainīt bez brīdinājuma.

1.10. Pasūtot preci, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar preces aprakstu, izmēru un visu informāciju, kas saistīta ar konkrētu preci un ir publicēta preces aprakstā.

1.11. Piegādes izmaksas pie katras Preces norāda Ražotājs un tās ir atkarīgas no Pircēja izvēlētā piegādes veida.

1.12. Interneta veikalā norādītās un pieejamās preces atrodas Ražotāju noliktavā. Un preču piegāde tiek nodrošināta no Ražotāja noliktavas līdz Pircēja norādītai piegādes vietai izmantojot piedāvātos piegādes veidus.

1.13. Pārdevējs neuzņemas atbildību par preču piegādes aizkavēšanos, kas saistīta ar Pircēja izvēlētā piegādes pakalpojuma sniedzēja kavēšanos.

2. Atteikuma tiesības

2.1. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

2.2. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

2.3. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

2.3.1. Pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;

2.3.2. Pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

2.3.3. Pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

2.4. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”.

2.5. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

3. Datu apstrāde

3.1. Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām.

3.2. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

3.3. Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā PRIVĀTUMA POLITIKA.

Ja jums rodas jautājumi par šo distances līgumu, lūdzu, sazinieties ar mums.